QNAP High-performance desktop SATA 6Gbps JBOD storage enclosure | TL-D800S
- TootjadQNAP
- Mudel: TL-D800S
- Saadavus: 4
-
874€
QNAP High-performance desktop SATA 6Gbps JBOD storage enclosure | TL-D800S
| All | |
| Draivilahtrid | 8 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 279.60 mm |
| Gross height (mm) | 188.20 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 329.30 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 8.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | High-performance desktop SATA 6Gbps JBOD storage enclosure |
| Producer product name | TL-D800S |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















